Ķirurģija

Ķirurģija

Operācijas laikā tiek pielietotas modernas anestēzijas un analgēzijas (atsāpināšanas) metodes. Operācijas norit dzīvniekam nejūtot sāpes, un pēc iespējas ātri. Ja ir iespējams, tad mēs pielietojam tā saucamās iekšējas šuves noslēdzot ādas kārtu. Iekšējas šuves ir praktiski nepamanāmas, tas nav jāņem ārā, jo tie paši uzsūcās pēc noteikta laika. Šāda tipa šuves ir ērtākas apkopšanai, un rada mazāku diskomfortu dzīvniekam un saimniekam. Operācijas brūces arī cenšamies veidot pēc iespējas mazākas, jo tas ātrāk sadzīst un ir ar labu kosmētisko efektu.

Klientu un mūsu personāla ērtībām, plānveida operācijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Uz plānveida operācijām dzīvniekus pieņem no 10 līdz 11 no rīta, un atdod saimniekiem no 18 līdz 19 vakarā. Pēc operācijas aprūpi, kad dzīvnieks atrodas klīnikā, veic gan dežurējošie veterinārārsti, gan veterinārārsta asistenti. Pie sevis mēs atstājam dzīvniekus uz tik ilgu laiku, lai novērstu līdz minimumam pēcoperācijas sarežģījumu riskus.

Pirms plānveida operācijām dzīvniekam jāietur gavēnis (bada diēta, tikai ūdens!) no 8 līdz 12 stundām.

Vecāka gada gājuma dzīvniekiem pirms operācijas parasti nozīmē speciālo atbalsta terapiju.

Ja veic jaunveidojumu (audzēju) atdalīšanas operācijas, mēs parasti iesākam veikt histoloģisko audu analīzi, lai noteikt audzēja tipu un tā agresivitāti (ļaundabīgumu). Tas palīdz noteikt tālāko prognozi un nozīmēt pareizo pēcoperācijas terapiju.

Mūsu veterinārā klīnika piedāvā cenu lapu ar fiksētiem plānveida operāciju izcenojumiem. Operācijas cenā ir iekļauta mūsdienīgas narkozes, šuvju materiāla un medikamentu cenas. Mums nav „labu” vai „sliktu” medikamentu, Jūsu dzīvniekam tiks lietots tikai vislabākais!

OSI Serviss SIA © 2011