Terapija

Terapija

Mūsu klīnikā katru dienu pieņem ārsts terapeits. Klientu ērtībām, pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pierasksta. Jūms, un Jūsu mīlulim nevajadzēs gaidīt rindā un nervozēt svešu dzīvnieku apleņkumā. Pirmo reizi ieradoties vizītē pie ārsta, sastādiet interesējošu jautājumu sarakstu, tas palīdzēs ieekonomēt laiku.

Ja jūs atnācat ar slimu dzīvnieku, ārsts savāks tā saucamo anamnēzi — ziņas par dzīvnieka veselības stāvokli, uzvedības, turēšanas un ēdināšanas īpatnībām. Ir vitāli svarīgi izstāstīt pilnīgi visu, ko Jūs atceraties par dzīvnieku, jo tas palīdz uzstādīt precīzu diagnozi. Labi, ja Jūms ir kaut kas zināms arī par dzīvnieka radiniekiem. Laba un izsmeļoša saruna dažreiz palīdz uzstādīt diagnozi arī bez dargām analīzēm.

Mūsu klīnikā daudziem astainiem pacientiem ir savi personīgie ārsti, kuri veic dzīvnieka novērošanu kopš mazotnes. Tas ir apsveicami, jo personīgais ārsts zina par Jūsu mīluli gandriz visu, un tas palīdz ātrāk atveseļoties, ja gadās saslimt.

Daudzie mūsu pacienti iziet ikgadēju dispanserizāciju, kas palīdz savlaicīgi atklāt saslimšanas pazīmes, un atrāk atveseļoties.

OSI Serviss SIA © 2011