Speciālisti

Jeļena Tatarska

Klīnikas direktore

SIA „OSI Serviss” klīnikā strādā kopš tas dibināšanas dienas. 1984. gadā absolvēja veterināro tehnikumu iegūstot veterinārā feldšera profesiju. 1990. gadā absolvēja Maskavas K.I.Skrjabina Veterinārmedicīnas akadēmiju. Ir strādājusi A.Kirhinšteina Mikrobioloģijas institūtā, pēc tam strādāja par veterināro ārstu „Kalnberzs” un „Farmovet” veterinārajās klīnikās. Veterinārārstei ir liela pieredze darbā ar mājdzīvniekiem (suņiem un kaķiem), ka arī putniem un sīkiem grauzējiem. Darba specializācija: iekšķīgas lipīgas un nelipīgas slimības (terapija), dermatoloģija un ginekoloģija. Kopš 1998. gada sadarbojas ar sieviešu žurnālu „Люблю!”, un kopš 2006. gada ar suņu un kaķu mīlētāju žurnālu „Amberdog”. Konsultē daudzus preses izdevumus dzīvnieku kopšanas un audzināšanas jautājumos. Daktere regulāri ceļ savu profesionālo kvalifikāciju piedaloties Latvijā un ārzemēs rīkotajās veterinārās konferencēs un semināros. Katru gadu mūsu klīnikā Jeļenas Tatarskas vadībā iziet mācību praksi Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultātes studenti.

E-pasts: osiserviss@inbox.lv

Māra Kacena

Veterinārārste

Absolvēja Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti 2004.gadā. Apvieno terapeita un ķirurga darbu, veic laboratoriskus izmeklējumus. Strādājot ar dzīvniekiem cenšas izmantot jaunākus pētījumus un ārstēšanas paņēmienus. Veiksmīgi ārstē ādas un izvadorgānu saslimšanas. Specializējas fretku slimībās. Orientējas arī dzīvnieku dietoloģijas jautājumos. Studiju laikā ir bijusi praksē Vācijas klīnikā.

E-pasts: mk4vet@yandex.ru

Jeļena Aleksejeva

Veterinārārste

Absolvējusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes veterinārmedicīnas fakultāti 2017. gadā. Klīnikā uzsākusi strādāt jau 2012. gadā, veiksmīgi apvienojot studijas un veterinārārsta asistenta darbu. Specializējas terapijā, īpaši dermatoloģijā, endokrinoloģijā un dietoloģijā, kā arī vispārīgā ķirurģijā. Noteiktās dienās, pēc iepriekšējā pieraksta, pieņem un konsultē dermatoloģiskos pacientus.

Ar Jeļenu Aleksejevu ir iespējams sazināties pa e-pastu: j.alexejeva@gmail.com

Tatjana Ogurcova

Veterinārārsta asistente

SIA „OSI-serviss” klīnikā strādā kopš 2006. gada. Pirms tam strādāja vairākos zooveikalos Rīgā. Orientējas dzīvnieku kopšanas, turēšanas un ēdināšanas jautājumos.

Irina Romanovska

Veterinārārsta asistente


Klīnikā strādā kopš 2013.gada. Ir liels darba stāžs Rīgas pīlsetas zooveikalos. Var pakonsultēt Jūs pa jebkādiem dzīvnieku turēšanas, kopšanas un ēdināšanas problemiem. Brīvo laiku tērē uz saviem mīluļiem - diviem kaķiem : Tišu un Baziku. Hobijs - ainavu un grafisks dizains. Pastāvīgi paaugstina savējo profesionālo līmeni, apmeklējot seminārus un konferences veterinārārstiem.

OSI Serviss SIA © 2011